NarutoShippudenRomania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NarutoShippudenRomania

Este un forum despre anime-ul Naruto
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Antrenament Jutsu Actorul

In jos 
AutorMesaj
Actorul
Kazekage
Kazekage
Actorul


Chakra : 179
Ryo : 25591
Data de inscriere : 21/03/2013
Varsta : 26
Localizare : Sunagakure

Personaj
Jutsuri:
Chakra Chakra:
Antrenament Jutsu Actorul Left_bar_bleue1000/1000Antrenament Jutsu Actorul Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Viata:
Antrenament Jutsu Actorul Left_bar_bleue1000/1000Antrenament Jutsu Actorul Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Antrenament Jutsu Actorul Empty
MesajSubiect: Antrenament Jutsu Actorul   Antrenament Jutsu Actorul Icon_minitimeDum Mai 19, 2013 3:29 pm

Aici suntem la antrenament, Fiecare o sa creeze topicul cu Numele lui si veti face in felul urmator:

Sa zicem ca imi aleg: Water Surface Walking Practice (Mersul pe apa)

(Din nou facem ca o poveste)

Ma duc sa ma antrenez langa lac, Vreau sa incerc sa merg pe apa, Ma concentrez, bun, cred ca sunt destul de concentrat, calc cu piciorul drept, apoi, AHHHH, Firar, am cazut in apa (Bineinteles, nici un jutsu nu trebuie sa reuseasca din prima), Mai incerc odata, Imi incarc chakra, si din nou calc cu piciorul drept, apoi stancul, fac doi pasi si AHHHH, Iara in apa, Mai incerc inca o data, Ma concentrez, siii, dreptul, stancul, dreptul, dupa zece metri cad din nou in apa, Ma ridic, Mai incerc acum din nou mult mai concentrat, Inchid ochii, Mai incerc o data, dreptul, stancul, dreptul, AM REUSIT, AM PARCURS 100 de metri fara sa cad in apa.

Si ca sa nu faceti Dublu Post, unul din KAGE SAU MODERATORI Va spune: Jutsu Reusit, Felicitari.

Si o sa vi-l puneti la panoul JUTSURI de langa chakra si viata.

P.S: Un Moderator sau Un Kage sa imi spuna Jutsu Reusit ca sa nu fac Dublu Post va rog.

Cam asta e toata treaba, HAI CU ANTRENAMENTELE !!!!!
Sus In jos
 
Antrenament Jutsu Actorul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaj + Jutsu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NarutoShippudenRomania :: Viata de ninja :: Jutsuri-
Mergi direct la: